Bekleyiniz...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

RAN - SEL HAKKINDA

RAN-SEL Sanayi Ürünleri Ticaret ve Ltd. Şti., 1987 yılında tekstil hammaddeleri ithalatı ve ihracatı amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarda, Çin, Taiwan, Kore ve Japonya gibi uzak doğu ülkelerinden Simli İplik ve Tekstil Aksesuarları ithalatı yapmış ve bu ürünlerin yurtiçi satışıyla pazarlamasını gerçekleştirmiştir. Özellikle Simli İplik ithalatçısı olarak yurtiçi pazarında önemli bir pay edinen kuruluşumuz, 1994 yılından itibaren İtalya’dan Monofilament İplik (misina) İthalatına başlamış ve kısa zamanda İtalya’nın önde gelen Monofilament İplik üreticilerinin Türkiye Temsilciliklerini alarak İthalat miktarlarını arttırmış ve iç pazardaki konumunu güçlendirmiştir.

Firmamızın ana faaliyet alanı Naylon ve Polyester Monofilament (Misina) İplikler, Isıda Eriyen İplik, Polyester Tarım Telleri, Sırt Tırpanı Misinaları, Simli İplikler ve Bobin Sarma Makinalarıdır.

2012 Ocak ayında Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki 2000 m2 kapalı ve 2000 m2 açık alana sahip fabrika binamızın montajı tamamlanmış ve İtalyan ortağımız Eurofilt Group Srl. ile kurduğumuz MONOTURK SENTETİK İPLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile aylık 60 ton kapasiteli komple monofilament iplik üretim tesisimizde Türkiye’de ilk defe Polyamide 6 - 6.6 , Polyester ve Polipropilen olmak üzere her çeşit ve kalınlıkta Monofilament İplik üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

RAN-SEL firması olarak, kendi markamız dışında OEM çalışmaları ile müşterilerimizin özel ihtiyaç ve taleplerine göre bünyesinde bulundurduğu test laboratuarında yapılan çalışmalarla farkı pazarlara yönelik olarak da üretim ihtiyaçları karşılanmaktadır.

RAN-SEL olarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için AR- GE çalışmalarımız sürekli olarak devam etmekte, ve bu amaçla mevcut yenilikler takip edilmektedir.

ÜRETİM TESİSİMİZ