Bekleyiniz...RAN-SEL HAKKINDA

RAN-SEL Sanayi Ürünleri Ticaret ve Ltd. Şti., 1987 yılında tekstil hammaddeleri ithalatı ve ihracatı amacıyla kurulmuştur. İlk yıllarda, Çin, Taiwan, Kore ve Japonya gibi uzak doğu ülkelerinden Simli İplik ve Tekstil Aksesuarları ithalatı yapmış ve bu ürünlerin yurtiçi satışıyla pazarlamasını gerçekleştirmiştir. Özellikle Simli İplik ithalatçısı olarak yurtiçi pazarında önemli bir pay edinen kuruluşumuz, 1994 yılından itibaren İtalya’dan Monofilament İplik (misina) İthalatına başlamış ve kısa zamanda İtalya’nın önde gelen Monofilament İplik üreticilerinin Türkiye Temsilciliklerini alarak İthalat miktarlarını arttırmış ve iç pazardaki konumunu güçlendirmiştir.

GALERİ
NELER YAPIYORUZ ?
00 Üretim
00 OEM Çalışmalar
00 Ar - Ge
RAN - SEL

Ran-Sel ve Monoturk firmaları olarak misyonumuz sürekli yenilenen ve gelişen dünyada, son teknolojiyi kullanarak, iplik sektöründe meydana gelen gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek, müşterilerimizi bu konuda bilgilendirmek ve küresel bir marka oluşturmaktır.

25 yıldır çeşitli ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan firmamız; güvenirliliği, kalite yönetimi, toplumsan sorumluluklarının bilince oluşu, ürün ve hizmet kalitesi ile geniş kitlelere erişebilen, uzman personeli ve müşteri odakli çalışabilmesi ile sektördeki yerini almaktadır.

RAN - SEL   MONOTURK    EUROFILT